Sākums / Klienti
Cisco Systems

Cisco Systems ir pasaules līderis interneta tīklu veidošanā. Cisco izstrādātie, uz interneta protokolu (IP) balstītie tīklu risinājumi visā pasaulē likti pamatā daudzu uzņēmumu, izglītības iestāžu un valsts pārvaldes organizāciju internetam un datortīkliem. Cisco piedāvā plašu risinājumu klāstu datu, video un balss integrētajiem tīkliem.

www.cisco.lv

Colliers International

Colliers International ir pasaulē trešā lielākā komerciālo nekustamo īpašumu pakalpojumu kompānija, kuras 16 300 profesionālo darbinieku strādā vairāk nekā 502 birojos 67 valstīs. Kompānija ir FirstService Corporation (NASDAQ: FSRV; TSX: FSV un FSV.PR.U) meitas sabiedrība, kas veicina klientu panākumus, piedāvājot visaptverošu pakalpojumu klāstu nekustamo īpašumu lietotājiem, īpašniekiem un investoriem visā pasaulē, tai skaitā: globālus korporatīvos risinājumus, mākleru pakalpojumus, īpašumu un aktīvu pārvaldīšanu, viesnīcu investīciju pārdošanas darījumu veikšanu un konsultēšanu, vērtēšanas un konsultēšanas pakalpojumus, hipotekārās kreditēšanas un izpētes pakalpojumus. Jaunākajā ikgadējā Lipsey Company pētījumā Colliers International ieņēma otro vietu kā atpazīstamākais komerciālo nekustamo īpašumu pakalpojumu sniedzējs pasaulē. Latvijā Colliers International trīs gadus pēc kārtas saņēmis prestižo Euromoney balvu kā labākais nekustamo īpašumu konsultants.

www.colliers.lv

Costa Coffee

SIA Coffee Nation kafejnīcas ir pirmais espresso bāru tīkls Latvijā, kas darbojas nu jau trešo gadu. Pa šo laiku kompānija ir iemantojusi klientu uzticību ar savu produktu un pakalpojumu nemainīgo kvalitāti, apkalpošanu un atmosfēru. SIA Coffee Nation cenšas visu laiku attīstīties, atverot jaunas kafejnīcas un paplašinot sortimentu, tomēr saglabājot savu īpašo stilu.

www.costacoffee.lv

Kolonna

Nepārspēts skaistumkopšanas līderis Latvijā un viena no pazīstamākajām un redzamākajām preču zīmēm valstī. Veikalu un skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju tīklu Kolonna veido 20 kosmētikas un parfimērijas veikali, 19 kosmētikas saloni un 13 frizētavas. Kolonna Valdemāra Centrā ir viens no šī tīkla objektiem. Tajā ietilpst Kerastase matu kopšanas un atveseļošanas studija, frizētava un kosmētikas salons.

www.kolonna.com

Travelport

Jūs meklējat novatoriskas ceļojumu tehnoloģijas un risinājumus, kurus varētu piemērot Jūsu unikālajām biznesa vajadzībām? Vai jūsu klienti varētu iegūt, ja Jums būtu pieeja vienam no pasaules lielākajiem un visdaudzveidīgākajiem ceļojumu brendu tīkliem? Ja tā, Travelport Baltija izprot Jūsu vajadzības. Mēs piedāvājam Jums viena no pasaulē lielākajiem globālās izplatīšanas sistēmas (GDS) sniedzējiem Travelport atbalstu. Travelport pasaulē atzītās e-komercijas tehnoloģijas un plašais ceļojuma aģentūrām pieejamo produktu spektrs ļauj mums piedāvāt risinājumus gan Jūsu darījumu, gan atpūtas braucienu klientiem.

www.travelport.com/lv

Lielais Ķīnas mūris

Restorāns un bistro Lielais Ķīnas mūris piedāvā saviem apmeklētājiem ķīniešu virtuvi. Viesi ir laipni gaidīti gan bistro, kur iespējams ieturēt ātras pusdienas, gan restorānā – uz nesteidzīgu un omulīgu pasēdēšanu. Restorānā ir atsevišķa zāle 30 personām. Lielais Ķīnas mūris rīko arī banketus viesu skaitam līdz 150 personām. Tālrunis/Fakss 67240049

Oracle Corporation

Oracle ir pasaules vadošais programmatūras piegādātājs informācijas tehnoloģiju vadības jomā un otrs lielākais programmatūras ražotājs pasaulē. Oracle piedāvā datubāzes, rīkus un aplikāciju produktus, kā arī konsultācijas, apmācības un tehnisko atbalstu vairāk nekā 145 pasaules valstīs. Oracle filiāle Latvijā tika nodibināta 2002. gadā.

www.oracle.lv

PricewaterhouseCoopers

PwC uzņēmumi palīdz juridiskām un fiziskām personām radīt tām nepieciešamo vērtību. Mūsu uzņēmumu tīklā 158 valstīs strādā vairāk nekā 180 000 speciālistu, kuru uzdevums ir sniegt kvalitatīvus revīzijas pakalpojumus, kā arī nodokļu, juridiskās un biznesa konsultācijas. PwC Latvijas uzņēmums izveidots 1993. gadā un pašlaik tajā strādā vairāk kā 120 darbinieki, tai skaitā Latvijas zvērinātie revidenti un darbinieki, kuri ieguvuši tādas starptautiski atzītas kvalifikācijas kā ACCA, CFA, CISA un CIA. Tie ir finanšu pārskatu revidenti, uzņēmumu vērtēšanas eksperti, nodokļu speciālisti, informācijas tehnoloģiju profesionāļi un citi uzņēmējdarbības konsultāciju speciālisti. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, PwC veido ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta uz sabiedrību, cilvēkiem, vidi un tirgus attīstību.

www.pwc.lv

Sorainen

SORAINEN ir viens no reģiona vadošajiem advokātu birojiem ar vienotā sistēmā pilnībā integrētiem birojiem Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā. Dibināts 1995.gadā, SORAINEN šobrīd nodarbina vairāk nekā 120 juristu un nodokļu konsultantu, konsultējot starptautiskas un vietējas organizācijas par visiem komerctiesību un nodokļu jautājumiem, kas skar Baltijas valstis un Baltkrieviju. SORAINEN ir pirmais advokātu birojs Baltijā un vienīgais Baltkrievijā, kurā ieviesta kvalitātes vadības sistēma un atbilstoši ISO 9001 (Lloyd’s Register Quality Assurance) standartiem izsniegts sertifikāts.

www.sorainen.lv

Gencs Valters Law Firm

Zvērinātā advokāta Valtera Genca birojs sniedz juridiskos pakalpojumus nodokļu, komercdarbības, tiesvedības, maksātnespējas, imigrācijas, kā arī finanšu un intelektuālā īpašuma jautājumos. Birojs ir uzņemts Latvijas Zvērināto advokātu kolēģijā, Starptautiskajā advokātu asociācijā, ASV, Zviedrijas, Dānijas un Lielbritānijas tirdzniecības palātās Latvijā un Vācijas un Latvijas uzņēmumu savienībā.

www.gencs.eu