Sākums / Produkti / Apspriežu telpas

Gan saviem nomniekiem, gan citiem interesentiem mēs piedāvājam dažāda lieluma un specializācijas apspriežu telpas, dalībnieku skaitam līdz 20 personām. Tās atrodas pašā galvaspilsētas centrā, prestižā A klases biroju ēkā – Valdemāra Centra sestajā stāvā. Jebkuru no šīm telpām iespējams noīrēt uz vienu dienu, stundu vai pat īsāku laiku.

Gan sanāksmēm klātienē, gan videokonferencēm ar klientiem un sadarbības partneriem citās pilsētās vai valstīs Valdemāra Centra apspriežu telpas būs optimālais risinājums. Izvēloties kādā no tām organizēt apspriedi vai semināru, jūs nokļūsiet profesionālā biznesa vidē, kur par jūsu un jūsu partneru ērtībām gādās kvalificēts recepcijas personāls. Jūs varēsiet izmantot nepieciešamo biroja tehniku: fotokopētāju, printeri, skeneri un telefaksu, kā arī administratīvos pakalpojumus. Pēc pieprasījuma mēs nodrošināsim arī dažādu tehnisko papildu aprīkojumu un kafijas pauzes (catering). Pēcsemināra kokteiļvakaram vai īsiem atpūtas brīžiem svaigā gaisā sanāksmju starplaikos Valdemāra Centrs piedāvā jums izmantot ēkas otrā stāva iekšpagalma terasi.

Daugava
No apspriežu zāles Daugava paveras skaists skats uz Esplanādes parku un Rīgas centra galvenajām celtnēm. Tā ir lieliska vieta semināriem, sapulcēm un preses konferencēm.

Lielupe
Apspriežu telpa Lielupe ir piemērota dažāda veida sanāksmēm, apspriedēm un semināriem. Telpa ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem biroja piederumiem.

Abava
Lietišķu tikšanos reizēm ar nelielu dalībnieku skaitu Valdemāra Centrs piedāvā kompakto, četrām līdz sešām personām domāto apspriežu telpu Abava.

Lounge
Mūsu klienti ir iecienījuši šo mājīgo telpu, kas paredzēta neliela cilvēku skaita apspriedēm neformālā gaisotnē.

Direktora kabinets
Šī kabineta stila apspriežu telpa ir īpaši piemērota darba intervijām, sanāksmēm šaurā lokā un nelielām, konfidenciālām apspriedēm profesionālā gaisotnē.

 

Pakalpojumu nodrošina Riga Premium Offices.

Sīkāku informāciju par apspriežu telpu nomu jūs varat saņemt pa tālruni +371 67035 300.

laba izvēle visdažādākajām sanāksmēm
...no semināra līdz darba intervijai, no preses konferences līdz neformālai sarunai. Telpas gan apspriedēm divatā, gan pasaules mēroga videokonferencēm.

apspriedes prestižā biroju ēkā
...apspriežu rīkošana augstas klases biznesa centrā uzsver to nozīmīgumu un ceļ jūsu uzņēmuma prestižu, atstājot pozitīvu iespaidu uz biznesa partneriem.

profesionāla darba vide
...tikšanās nevis viesnīcā, bet biznesa vidē nodrošina raitu darbu un lietišķu gaisotni.

pieejams viss apspriedei vajadzīgais
... sestā stāva biroju centra darbinieki nodrošinās visu apspriedei vai konferencei nepieciešamo tehnisko un organizatorisko atbalstu.

jums vēlamais telpu izmantošanas ilgums
...sanāksmju telpas Valdemāra Centrā ir iespējams noīrēt uz laiku no vienas stundas līdz vairākām dienām.

apmācīts recepcijas personāls
... profesionāli sekretariāta darbinieki sagaidīs sanāksmes dalībniekus, pavadīs uz apspriežu telpu un sniegs visu nepieciešamo atbalstu.

ievērojami ietaupīsiet izmaksas
...īrējot konferenču telpas tikai uz sev vajadzīgo laiku, jūs ieekonomēsiet līdzekļus, kas tiktu tērēti to izveidei, uzturēšanai vai ilglaicīgai nomai.