Sākums / Produkti / Komercplatības

Pateicoties ēkas atrašanās vietai Rīgas divu centrālo ielu krustojumā un tuvumā esošajām vēstniecībām, viesnīcām, bankām un valsts iestādēm, Valdemāra Centrs ir ideāla vieta komercdarbībai, kas vērsta uz darījuma pasaules pārstāvju apkalpošanu. Ēkā ir nodrošināti augsti izbūves standarti, profesionāla telpu apsaimniekošana un augsta līmeņa apsardze. Sīkāk par ēku un tās piedāvātajām iespējām lasiet mūsu mājaslapas sadaļā Par mums.

Par komercplatību nomas nosacījumiem puses vienojas individuālā kārtā.

prestiža ēka
...adrese labi zināmā un prestižā rajonā A klases ēkā atbilst nopietnu, respektablu kompāniju vajadzībām, kā arī palīdz stiprināt uzņēmuma imidžu.

pirktspējīga auditorija ēkā un apkārtnē
...Valdemāra Centra apkārtnē ir izvietotas viesnīcas, bankas, vēstniecības un valsts iestādes, kuru darbiniekus interesē saņemt pakalpojumi un iegādāties preces darbavietu tuvumā.

īpaši augsts drošības līmenis
...ēkā darbojas profesionāla, svešvalodās runājoša apsardze un ir izvietotas vairākas novērošanas kameras nomnieku un viņu klientu drošībai.

veiksmīgi uzņēmumi kaimiņos
...biroju telpas Valdemāra Centrā nomā atzītas vietējās un starptautiskās kompānijas, vēstniecības un uzņēmēju apvienības.

Aicinām jūs sazināties ar Valdemāra Centru, lai klātienē iepazītos ar komercplatībām un to nomas iespējām. Gaidīsim jūsu zvanu pa tālruni +371 6778 3318.

pilna klimata kontrole
gaisa filtrācija
skaņas izolācija
ugunsdrošības sistēmas
apgaismošana atbilstoši starptautiskiem standartiem
gāzes apkure
latviski, krieviski un angliski runājoša apsardze
novērošanas kameras
tālruņa līnijas
interneta pieslēgums
telpu uzkopšana
auto novietošanas iespējas Valdemāra Centra pazemes autostāvvietā
iespējas izmantot konferenču telpas Valdemāra Centra sestajā stāvā
pieejama biroja tehnika: fotokopētājs, printeris, skeneris un telefakss