Sākums / Kur mēs atrodamies

„Valdemāra Centrs” atrodas Rīgas centrālajā darījumu rajonā, Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojumā – dažu minūšu gājienā no vecpilsētas un desmit minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas „Rīga”.

„Valdemāra Centrs” ir ideālā izvēle birojam, strādājot Baltijas tirgū. Latvijas galvaspilsēta Rīga ir visu triju Baltijas valstu centrs, kas atrodas vien divu stundu lidojumā no Londonas un pusotras stundas lidojumā no Maskavas. Šī ir lieliska tranzīta pozīcija ceļā no citām ES valstīm uz Krieviju un NVS.

Ar vairāk nekā 700 tūkstošiem iedzīvotāju Rīga ir lielākā no Baltijas galvaspilsētām (Viļņa – vairāk nekā 555 tūkstoši, Tallina – nedaudz virs 400 tūkstošiem). Latvijā ir augsti kvalificēts darbaspēks, augstskolās studējošo skaits ir viens no lielākajiem pasaulē. Starptautiskam uzņēmumam ir viegli atrast darbiniekus, kas runā vairākās valodās (latviešu, angļu un krievu). Rīga ir multikulturāla pilsēta, kuras iedzīvotāji izprot gan Eiropas, gan bijušo sociālistisko valstu biznesa kultūru – stratēģiski izdevīga vieta, kur strādāt gan Austrumu, gan Rietumu virzienā.