Sākums / Par mums
Par mums

„Valdemāra Centrs” ir A klases biroju ēka ekskluzīvā vietā – Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas stūrī, dažu minūšu gājienā no vecpilsētas, prestižā jūgendstila ēku rajonā iepretim plašajam Esplanādes parkam.

„Valdemāra Centrs” sniedz daudzveidīgu piedāvājumu dažādām klientu vajadzībām: mūsdienīgas un plašas telpas ilgtermiņa nomai, pilnībā aprīkoti biroji īstermiņa nomai, virtuālie biroji un reprezentatīvas apspriežu telpas ar krāšņu skatu uz pilsētu. „Valdemāra Centra” pirmajā stāvā ir komerctelpas, kurās, ievērojot augstus biznesa vides standartus, pakalpojumus piedāvā bankas, kafejnīcas, skaistumkopšanas salons u.c. uzņēmumi. Ikviens klients, kas nomā telpas „Valdemāra Centrā”, var būt drošs, ka iegūst prestižu adresi, kvalitatīvu darba vidi un atbilstošu visaugstākās klases servisu.

„Valdemāra Centra” biroju nevainojamo kvalitāti un izdevīgo atrašanās vietu ir novērtējuši vairāki starptautiski finanšu, informācijas tehnoloģiju, juridiskie, tirdzniecības u.c. nozaru uzņēmumi. Informācija par mūsu klientiem apskatāma mājas lapas sadaļā „Klienti”.

Ēkas pārvaldītājs ir starptautiskā nekustamo īpašumu kompānija „Colliers International”, kas Latvijā darbojas jau 10 gadus. Kompānija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu nekustamā īpašuma nomniekiem, attīstītājiem un investoriem vietējā, valsts un starptautiskā mērogā. Piedāvātie pakalpojumi ietver brokeru pakalpojumus pārdošanas un iznomāšanas procesā (pārstāvot īpašniekus un nomniekus), nekustamā īpašuma pārvaldību, vērtēšanu, konsultācijas, projektu vadību, projektu mārketingu un izpēti.